Telewizor odpowiedni dla całej rodziny – czy wiesz, co to jest Smart TV?

/
Potrzebujesz ok. 3 min. aby przeczytać ten wpis

Artykuł sponsorowany

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść artykułu i osobiste poglądy autora.

Znalezienie takiego telewizora, który zaspokoi potrzeby wszystkich domowników, może wydawać się niemałym wyzwaniem. Tymczasem na rynku dostępne są tak nowoczesne i uniwersalne urządzenia, że kłopotliwe będzie co najwyżej określenie, jaki budżet chcemy przeznaczyć na zakup i z których udogodnień nie chcemy rezygnować. Czy wiesz jednak, co to jest Smart TV i dlaczego będzie to ciekawy wybór dla całej rodziny?

Co to jest Smart TV i czy telewizory z tą funkcją są rzeczywiście tak popularne?

Nie da się ukryć, że popularność telewizorów ze Smart TV nie słabnie. Użytkownicy szukają coraz to nowszych udogodnień, dzięki którym zyskują jeszcze więcej opcji i funkcji. Modele Smart obecne w ofercie marki Samsung to niezwykle szeroki wybór różnego rodzaju wielkości ekranów. Ale nie tylko. 

A jak sprawdzić, czy telewizor ma Smart TV? Jeżeli chodzi o nowy telewizor, który chcemy zakupić, to sprawa jest całkiem prosta, ponieważ znajdziemy taką informację w opisie produktu. Jeżeli mamy natomiast styczność z nieznanym nam telewizorem, to o funkcjach Smart TV możemy dowiedzieć się po włączeniu urządzenia i wejściu w panel menu lub też zauważymy dodatkowe przyciski znajdujące się na oryginalnym pilocie. 

Telewizor z internetem – co ma do zaoferowania poszczególnym członkom rodziny?

Tak naprawdę telewizor Smart TV może zapewnić rozrywkę całej rodzinie, począwszy od jej młodszych członków. Dla dzieci będzie to dostęp do popularnych platform streamingowych, na których znajdziemy szeroką ofertę bajek i innych programów przeznaczonych dla naszych pociech. Starsze dzieci zwrócą uwagę między innymi na telewizory gamingowe oraz dostęp do Xbox Game Pass. W ten sposób nie musimy posiadać dodatkowej konsoli, aby cieszyć się rozgrywką w grze. 

Znajdą się również funkcje odpowiednie dla starszych użytkowników. Taki telewizor może być idealnym narzędziem uzupełniającym nasze domowe biuro. Co więcej, jeżeli postawimy na duży ekran, to wspólne oglądanie filmów z rodziną nabierze zupełnie nowego wymiaru! 

Poznaj ciekawe funkcje Smart w telewizorze

Mnogość funkcji poszczególnych telewizorów Smart sprawia, że użytkownicy często zastanawiają się, jaki wariant urządzenia wybrać. Jeżeli jesteśmy posiadaczami innych sprzętów marki Samsung, to Smart TV może okazać się odpowiednim wyborem. Dlaczego? Dzięki aplikacji Smart Things mamy możliwość kontrolować inne urządzenia z poziomu naszego telewizora. Nie musimy nawet ruszać się z kanapy czy fotela.

Warto wspomnieć jeszcze o tym, że widok zainstalowanych aplikacji w przypadku Smart TV od marki Samsung może być dowolnie modyfikowany. Personalizacja ma znaczenie, jeżeli chcemy, aby dostęp do treści był łatwy i szybki. Najważniejsze aplikacje mamy zawsze pod ręką, a dodatkowo możemy je dodawać lub usuwać w dowolnym momencie. 

Tekst przygotowano w ramach płatnej współpracy z Samsung Electronics Polska.

Zdjęcie: materiał Klienta.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Ostatnie wpisy
Rekomendowane
Jak stworzyć i zaaranżować rodzinną galerię na ścianie?
/
Jak stworzyć i zaaranżować rodzinną galerię na ścianie?
Masz dużo rodzinnych zdjęć i zastanawiasz się jak je wykorzystać? Sprawdź, jak stworzyć piękną galerię na ścianie i dodać niepowtarzalnego klimatu pomieszczeniom w Twoim domu.
Kolekcjonerskie nasiona marihuany, jako sposób na spędzenie wolnego czasu
/
Kolekcjonerskie nasiona marihuany, jako sposób na spędzenie wolnego czasu
W tym artykule przyjrzymy się temu, dlaczego kolekcjonowanie nasion marihuany stało się pasją dla niektórych osób i jak można czerpać przyjemność z tego niezwykłego hobby.
Jak stworzyć kuchnię w wiejskim stylu?
/
Jak stworzyć kuchnię w wiejskim stylu?
Tęsknota do przestrzeni inspirowanych dzieciństwem i naturą znajduje odwzorowanie we współczesnych wnętrzach. Przeczytaj artykuł, aby dowiedzieć się, skąd wynika popularność stylu rustykalnego i jak stworzyć piękną i funkcjonalną kuchnię w tym stylu.