Akcesoria do scrapbookingu i decoupage – na które warto zwrócić uwagę?

/
Potrzebujesz ok. 3 min. aby przeczytać ten wpis

Artykuł sponsorowany

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść artykułu i osobiste poglądy autora.

Zarówno scrapbooking jak i decoupage to techniki pozwalające na tworzenie niezwykłych prac artystycznych- nie tylko na papierze, ale i w przypadku decoupage także na innych powierzchniach, takich jak drewno. Zaczynając od najprostszych i najbardziej podstawowych akcesoriów i opanowując kolejne techniki można zainteresować się produktami, które sprawią, że nasze prace będą jeszcze bardziej interesujące. Tym samym można doskonalić swoje prace i wprowadzać je w zupełnie inny wymiar- znacznie ciekawszy. Dodatkowo, dzięki odpowiednim akcesoriom można cały czas poszerzać swoją wiedzę na temat tych jakże popularnych technik zdobienia. 

Specjalna maszynka tnąco-wytłaczająca 

Wystarczy odwiedzić scrapbooking sklep o wdzięcznej nazwie Zielone koty, który znajdziemy na stronie https://zielonekoty.pl/, aby znaleźć się w prawdziwym królestwie różnego rodzaju produktów, które poszerzą artystyczne horyzonty każdego artysty-amatora. W tym sklepie coś odpowiedniego dla siebie znajdzie zarówno osoba zaczynająca swoją przygodę z tymi technikami, jak i osoba będąca już na znacznie bardziej zaawansowanym poziomie.

Jedną z ciekawszych propozycji dla osób bardziej zaawansowanych są maszynki, które pozwalają na tworzenie specjalnych folderów, wykrojników oraz innych papierowych form o interesujących kształtach. Maszynka do wycinania daje więc ogromne możliwości tworzenia własnych materiałów do ozdabiania prac z papieru. Możemy w ten sposób rozwinąć swoje horyzonty i pobudzić kreatywność. Urządzenie to nie jest trudne w obsłudze, jest niewielkie, a dodatkowo jest przeznaczone do użytku we własnym domu. Wśród dodatkowych akcesoriów, jakie stosuje się do maszyny w asortymencie sklepu znajdziemy specjalne płytki do wycinania, które również będą nieodzowne. 

Oryginalne produkty dające niesamowity efekt 

Wśród akcesoriów dla osób bardziej zaawansowanych, decoupage sklep posiada także wiele produktów takich jak pasty czy kleje, poprzez które można uzyskać niestandardowy efekt na zdobionej powierzchni. Pasta z efektem mchu, strukturalna pasta celulozowa, klej do decoupage z werniksem, a nawet specjalny utwardzacz do tkanin. Z wykorzystaniem tych produktów można jeszcze mocniej poszerzyć swoje horyzonty tworząc coś całkiem nowego. Ciekawymi produktami są lakiery do złoceń, lakiery pozwalające na uzyskanie matowej powierzchni jak i te, które pozwalają dodać jej jedwabistej powierzchni. Dostępne lakiery można podzielić na poliuretanowe oraz te na bazie wody, a odpowiednią alternatywą dla lakieru jest wosk.

Zdj. główne: wildeco_design/pixabay.com

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Ostatnie wpisy
Rekomendowane
Smakowite wypieki cukiernicze na różne okazje
/
Smakowite wypieki cukiernicze na różne okazje
Polacy kochają słodkości. Na deser dobrze jest zjeść pyszne ciastko lub babeczkę.
Trendy w projektowaniu wnętrz: jakie są najnowsze trendy w projektowaniu wnętrz i jakie są ich zastosowania w budownictwie?
/
Trendy w projektowaniu wnętrz: jakie są najnowsze trendy w projektowaniu wnętrz i jakie są ich zastosowania w budownictwie?
Projektowanie wnętrz to dziedzina, która stale się rozwija i zmienia. Nowe trendy i pomysły pojawiają się co roku, a ich popularność rośnie wraz z rosnącym zainteresowaniem dekoracją wnętrz. W tym artykule omówimy najnowsze trendy w projektowaniu wnętrz i jakie są ich zastosowania w budownictwie. Dzięki temu artykułowi czytelnicy będą mieli wiedzę, jakie są trendy w projektowaniu wnętrz i jak można je wykorzystać w swoim domu lub mieszkaniu.
Produkty pszczelarskie, po które warto sięgnąć
/
Produkty pszczelarskie, po które warto sięgnąć
Lubisz wyroby pszczelarskie? Zobacz, co waru kupować.