Trzy książki idealne na długie wieczory

/
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Z książką nawet szary, deszczowy wieczór nie jest zły. Zobacz 3 propozycje lektur, które idealnie pasują na długie wieczory z kubkiem herbaty w ręku i miękkiego koca, gdy pogoda za oknem nie rozpieszcza.

Olga Tokarczuk – “Czuły narrator”

Najnowsza książka polskiej noblistki to zbiór 12 starannie wyselekcjonowanych esejów. Napisane już po otrzymaniu prestiżowej nagrody, pomagają lepiej zrozumieć twórczość i warsztat autorki. Pozycja obowiązkowa w każdej biblioteczce. 

Marcin Michał Wysocki – “Baku, Moskwa, Warszawa” 

Ta pięknie napisana opowieść mówi o poszukiwaniach swojego miejsca na świecie – o zagubieniu, błędach, miłości i nadziei. Pełna pasji książka wciągnie Cię na kilka wieczorów.

Louisa May Alcott – “Małe kobietki” 

Literacki klasyk, który nie traci na aktualności. Losy czterech sióstr, które poszukują własnej życiowej drogi, opowiedziane w urokliwy i porywający sposób, to idealna propozycja na jesienny lub zimowy wieczór.

Obojętnie, którą książkę wybierzesz, na pewno nie pożałujesz, a historie przeżyte razem z bohaterami lektur pozostaną z Tobą na długo.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Ostatnie wpisy
Rekomendowane
Jak urządzić kącik czytelniczy w domu?
/
Jak urządzić kącik czytelniczy w domu?
Stwórz stylowe miejsce idealne do spędzania wolnego czasu z ulubioną książką!
Efektywne wykorzystanie dronów w gospodarstwie domowym
/
Efektywne wykorzystanie dronów w gospodarstwie domowym
Dowiesz się, jak drony mogą przynieść korzyści w codziennych czynnościach domowych. Omówimy efektywne wykorzystanie tych nowoczesnych urządzeń w gospodarstwie domowym.
Obiady pasteryzowane – najprostsze sposoby pasteryzacji obiadów
/
Obiady pasteryzowane – najprostsze sposoby pasteryzacji obiadów
Coraz więcej osób zaczyna pasteryzować obiady, tak jak niegdyś robiły to nasze mamy czy babcie. Dzięki temu nie trzeba codziennie gotować nowych dań.