Trzy książki idealne na długie wieczory

/
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Z książką nawet szary, deszczowy wieczór nie jest zły. Zobacz 3 propozycje lektur, które idealnie pasują na długie wieczory z kubkiem herbaty w ręku i miękkiego koca, gdy pogoda za oknem nie rozpieszcza.

Olga Tokarczuk – “Czuły narrator”

Najnowsza książka polskiej noblistki to zbiór 12 starannie wyselekcjonowanych esejów. Napisane już po otrzymaniu prestiżowej nagrody, pomagają lepiej zrozumieć twórczość i warsztat autorki. Pozycja obowiązkowa w każdej biblioteczce. 

Marcin Michał Wysocki – “Baku, Moskwa, Warszawa” 

Ta pięknie napisana opowieść mówi o poszukiwaniach swojego miejsca na świecie – o zagubieniu, błędach, miłości i nadziei. Pełna pasji książka wciągnie Cię na kilka wieczorów.

Louisa May Alcott – “Małe kobietki” 

Literacki klasyk, który nie traci na aktualności. Losy czterech sióstr, które poszukują własnej życiowej drogi, opowiedziane w urokliwy i porywający sposób, to idealna propozycja na jesienny lub zimowy wieczór.

Obojętnie, którą książkę wybierzesz, na pewno nie pożałujesz, a historie przeżyte razem z bohaterami lektur pozostaną z Tobą na długo.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Ostatnie wpisy
Rekomendowane
Niezwykłe właściwości mniszka lekarskiego
/
Niezwykłe właściwości mniszka lekarskiego
Mniszek lekarski to niepozorna roślina z szeregiem leczniczych właściwości, którą warto wprowadzić do codziennej diety.
/
Jak efekt 3D na ścianach może zrewolucjonizować wygląd twojej kuchni?
Odkryj moc przestrzeni z efektem 3D na ścianach! Zobacz, jak ta nowoczesna technologia może całkowicie odmienić wygląd kuchni, sprawiając, że stanie się ona prawdziwie przestrzenną.
Jak skaner 3D może rewolucjonizować branżę budownictwa?
/
Jak skaner 3D może rewolucjonizować branżę budownictwa?
Artykuł ukazuje potencjał skanerów 3D w budownictwie, przynosząc szereg zalet, takich jak oszczędność czasu, precyzja i bezpieczeństwo. Przeczytaj, aby dowiedzieć się więcej.