Maseczka z jogurtu na zniszczone włosy

/
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Każda kobieta marzy o zdrowych i lśniących włosach. Ich kondycja zależy nie tylko od właściwej pielęgnacji ale także od tego jak się odżywiamy. Jeśli jednak, mimo właściwej diety, nasze włosy nie wyglądają jak te z kolorowych magazynów, domowa maseczka przygotowana z jogurtu, banana i żółtka z pewnością przywróci im naturalny blask i piękni odżywi.

Odżywcza moc jogurtu

Bogaty w kwasy mlekowe i witaminy B1, B2, B6 i B12 oraz wapno, jogurt to bezpieczna i naturalna kuracja pielęgnacyjna, którą  możesz zafundować swoim włosom raz na dwa tygodnie. Maseczka z jogurtu przeznaczona jest do włosów przesuszonych i zniszczonych. 

Składniki:

  • banan,
  • małe opakowanie jogurtu naturalnego,
  • żółtko.

Przygotowanie:

do niewielkiej miseczki wkładamy pokrojonego banana i ugniatamy widelcem na papkę, następnie wlewamy jogurt i dodajemy żółtko. Całość ucieramy na gładką masę. Tak przygotowaną maseczkę rozprowadzamy na od nasady aż po końce włosów. Po upływie 15 min maseczkę spłukujemy, a włosy myjemy szamponem jak zwykle. Zabieg powtarzaj co 2 tygodnie a włosy odwdzięczą się pięknym i zdrowym wyglądem, naturalnie!

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Ostatnie wpisy
Rekomendowane
Porady na temat ekologicznej uprawy kuchennych ziół w przydomowym ogrodzie
/
Porady na temat ekologicznej uprawy kuchennych ziół w przydomowym ogrodzie
Odkryj zdrowe i ekologiczne metody uprawy ziół kuchennych w swoim ogrodzie. Wsparcie dla zrównoważonego rozwoju zaczyna się od małych kroków.
Pellet drzewny – jakie ma zalety?
/
Pellet drzewny – jakie ma zalety?
Pellet drzewny, zwany również biopelletami, to ekologiczny materiał opałowy wytwarzany z odpadów drzewnych, takich jak wióry, trociny, gałęzie i inne pozostałości po przemyśle drzewnym. Pellety charakteryzują się wysoką wartością opałową, niską emisją szkodliwych substancji oraz łatwością składowania i transportu. W niniejszym tekście omówię główne zalety pelletu drzewnego.
Jak skutecznie korzystać z oprogramowania antywirusowego Malwarebytes dla poprawy bezpieczeństwa online?
/
Jak skutecznie korzystać z oprogramowania antywirusowego Malwarebytes dla poprawy bezpieczeństwa online?
Zabezpiecz swoje urządzenie i dane dzięki oprogramowaniu antywirusowemu Malwarebytes. Dowiedz się jak efektywnie korzystać z narzędzi tego programu, aby poprawić swoje bezpieczeństwo w sieci.