Makrama na ścianę. Jak ją zrobić?

/
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Ostatnie miesiące aranżacje wnętrz podbiły naturalne dodatki,drewno, kwiaty i makramy. Te ostatnie po wielu latach powróciły do łask. W nowej, odświeżonej wersji podbijają serca i stają się głównymi elementami dominującymi nad resztą. Makramy dają nieograniczone możliwości twórcze. Znając już kilka podstawowych splotów możemy wyczarować magiczne dodatki zupełnie odmieniające oblicze sypialni, salonu czy przedpokoju.

Jak zrobić makramę na ścianę?

W sieci dostępnych jest wiele instruktarzy, uczących prostych splotów, które w początkowej fazie są wręcz konieczne. Do stworzenia efektownej makramy na ścianę często wystarczy opanowanie 2 bądź trzech splotów i kilku dodatkowych elementów, takich jak np. robienie liści czy kwiatów. Często takie makramy umieszczone są na naturalnym drewnianym kiju, który możesz przynieść ze spaceru z lasu czy parku. Dodatkowo konieczny będzie oczywiście sznurek. Możesz wybrać taki w naturalnym odcieniu lub w odważnym kolorze. Wybór zależy od potrzeb i indywidualnych preferencji. Sam proces twórczy może wydawać się na początku trudny, ale jak we wszystkim – praktyka czyni mistrza. Tutaj cierpliwość i dokładność są kluczem do sukcesu, więc jeśli na początku Ci nie wychodzi, nie poddawaj się!

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Ostatnie wpisy
Rekomendowane
L-teanina: Korzyści dla zdrowia i relaksu
/
L-teanina: Korzyści dla zdrowia i relaksu
L-teanina jest naturalnym aminokwasem, który występuje głównie w herbacie zielonej.
Brązowa farba do włosów – poznaj kluczowe zasady doboru
/
Brązowa farba do włosów – poznaj kluczowe zasady doboru
Zobacz jakie są zasady doboru brązowej farby do włosów.
Jak wybrać odpowiedniego dewelopera dla twojego wymarzonego mieszkania?
/
Jak wybrać odpowiedniego dewelopera dla twojego wymarzonego mieszkania?
Zdobądź wiedzę, jak wybierać deweloperów pod kątem twojego wymarzonego mieszkania. Dowiedz się, jakie czynniki brać pod uwagę, aby zrealizować swoje marzenia o własnym lokum.