Redakcja

Szukasz wytchnienia od codziennego zabiegania? Marzysz o znalezieniu miejsca, w którym czas płynie wolniej? 

Witaj w świecie pachnącym świeżo upieczonym ciastem z porzeczkową konfiturą z dala od miejskiego zgiełku! Sielankowelove.pl zabierze Cię na długi spacer, podczas którego dowiesz się, jak dbać o swoje zdrowie i urodę, co ugotować na obiad dla najbliższych, a co podać na przyjęciu w ogrodzie dla przyjaciół czy jak wyremontować taras lub stworzyć własny zielnik. Mamy nadzieję, że spędzisz tu prawdziwie sielankowy czas!

Chcesz dołączyć do zespołu redakcyjnego? Prześlij nam swoje CV.

Redaktor naczelny

Dorota Prokopiak

Dorota Prokopiak

Przygodę z tematyką skupioną wokół domu rozpoczęła kilka lat temu jako koordynator redakcji magazynów o budowie domu, urządzaniu i ogrodzie m.in. “Otoczenie Domu”. Uwielbia letnie wypady za miasto, które przypominają jej wakacje spędzone u babci na wsi. Zimowe wieczory najchętniej spędza przy dobrej muzyce lub książce koniecznie z kubkiem aromatycznej herbaty. 

d.prokopiak@bluewhalepress.pl
Zobacz wpisy autora

Zespół redakcyjny

Anna Dobrut

Anna Dobrut

Copywriterka po filologii polskiej ze specjalizacją redakcyjno-wydawniczą. Zajmuje się designem, nowymi trendami wnętrzarskimi, a także ogrodem. Również interesuje się nowymi technologiami związanymi z budownictwem i wykańczaniem wnętrz.

Zobacz wpisy autora

Małgorzata Kacperska

Małgorzata Kacperska

Studentka filologii polskiej ze specjalizacją dziennikarską. Związana z marketingiem od kilku lat. Nie znosi rutyny, może dlatego wybrała pracę w Internecie. Obecnie mieszkanka Poznania, jednak w przyszłości marzy o małym domku z ogródkiem poza metropolią.

Zobacz wpisy autora

Popularne wpisy

Ostatnie wpisy