Redakcja

Szukasz wytchnienia od codziennego zabiegania? Marzysz o znalezieniu miejsca, w którym czas płynie wolniej? 

Witaj w świecie pachnącym świeżo upieczonym ciastem z porzeczkową konfiturą z dala od miejskiego zgiełku! Sielankowelove.pl zabierze Cię na długi spacer, podczas którego dowiesz się, jak dbać o swoje zdrowie i urodę, co ugotować na obiad dla najbliższych, a co podać na przyjęciu w ogrodzie dla przyjaciół czy jak wyremontować taras lub stworzyć własny zielnik. Mamy nadzieję, że spędzisz tu prawdziwie sielankowy czas!

Redaktor naczelny

Dorota Prokopiak

Przygodę z tematyką skupioną wokół domu rozpoczęła kilka lat temu jako koordynator redakcji magazynów o budowie domu, urządzaniu i ogrodzie m.in. “Otoczenie Domu”. Uwielbia letnie wypady za miasto, które przypominają jej wakacje spędzone u babci na wsi. Zimowe wieczory najchętniej spędza przy dobrej muzyce lub książce koniecznie z kubkiem aromatycznej herbaty. 

d.prokopiak@bluewhalepress.pl
Zobacz wpisy autora

Zespół redakcyjny

Anna Dobrut

Anna Dobrut

Copywriterka po filologii polskiej ze specjalizacją redakcyjno-wydawniczą. Zajmuje się designem, nowymi trendami wnętrzarskimi, a także ogrodem. Również interesuje się nowymi technologiami związanymi z budownictwem i wykańczaniem wnętrz.

Zobacz wpisy autora

Małgorzata Kacperska

Małgorzata Kacperska

Studentka filologii polskiej ze specjalizacją dziennikarską. Związana z marketingiem od kilku lat. Nie znosi rutyny, może dlatego wybrała pracę w Internecie. Obecnie mieszkanka Poznania, jednak w przyszłości marzy o małym domku z ogródkiem poza metropolią.

Zobacz wpisy autora

Popularne wpisy

Ostatnie wpisy